Raamatuesitlusel on huvilistel võimalus osta ka Tarmo Vahteri raamat „Võitlus tuleviku pärast. 1933-1936: Pätsi aja rääkimata lood“ ning saada sinna ka autogramm.
Raamatukogude teema-aasta esimesel kolmel kuul keskendume raamatukogudele kui kirjandus- ja kultuurikeskustele.Tarmo Vahteri raamatuesitlus
Tabasalu raamatukogus 16.02 kell 17.00Tarmo Vahteri raamat "Võitlus tuleviku pärast" jutustab elust Eestis aastatel 1933-1936. See on aeg, mis muudab Eesti Vabariigi saatust ja eesti elu. Sellest raamatust saab lugeda inimestest, kellest saavad kangelased või kes annavad eesti kodule ja külale uue näo.
- Noor kodumajandusõpetaja Salme Masso õpetab eestlasi süüa tegema ja kodu puhtana hoidma ning vangivalvur Kristjan Palusalust saab üleöö rahvuskangelane.
- Kindral Johan Laidoner üritab luua Eestile tugevat riigikaitset ning Jaan Tõnisson kaitseb demokraatiat, aga mässib end lootusetult võlgadesse.
- Betti Alver hakkab kirjutama luuletusi, mis jõuavad eesti luule kullafondi ja ooperilaulja Miliza Korjus saab esimese eestlasena Hollywoodis filmistaariks.
- Arhitektuuri lõpueksamil läbi kukkunud Olev Siinmaa projekti põhjal valmib Pärnus meeste paradiisi kohale luksuslik rannahotell.
- Konstantin Päts ravib haiget rahvast ja Artur Sirk kavandab Pätsi röövi tema salajase südamedaami juurest.
- Lisaks palju teisi lugusid koos kokku rohkem kui 300 illustratsiooni - foto, pildi ja dokumendiga - millest enamus näeb pärast Pätsi aega esmakordselt päevavalgust.
- See raamat annab Pätsi ajale nii sõnas kui pildis värvid tagasi.
- Eesti Ekspressi ajakirjanik Tarmo Vahter on avaldanud menuraamatud “Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud” (2011) ja ““Karuks istus vangitornis…” 1980 - aasta, mis raputas Eestit” (2015).